LEGENDARNI MIHAJLOVIĆ / Scene iz Bologne koje paraju srce: Srušili prvake pa otišli pred bolnicu proslaviti s trenerom koji se bori s leukemijom

Bologna je jučer svladala Inter i tako uvelike pomogla Milanu

28.4.2022.
15:47
Screenshot/Twitter

U zaostaloj utakmici 20. kola Serie A nogometaši Intera poraženi su na gostovanju u Bologni s 2-1 i tako su ostali na drugom mjestu ljestvice s dva boda zaostatka iza vodećeg Milana.

NESHVATLJIVA REAKCIJA /

Perišić bacio loptu svom golmanu, on tragikomično pogriješio i odveo Inter u poraz, pogledajte kako je to izgledalo

Za Inter utakmica u Bologni nije mogla početi bolje, jer je u 3. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Perišić sjajnim, razornim i preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio mrežu domaće momčadi za vodstvo. No, to je ostao jedini udarac koji domaći vratar Skorupski nije uspio zaustaviti.

Bologna je izjednačila u 28. minuti, kad je Marko Arnautović nadskočio svog čuvara i glavom pogodio za 1-1, a pobjedu domaćinima u 82. minuti donio je Sansone nakon velike pogreške golmana Nerazzurra Ionuța Radua, koji je u ovoj utakmici na vratima mijenjao kapetana Samira Handanovića.

Prekrasna gesta

Nogometaši Bologne već neko vrijeme sve svoje dobre rezultate posvećuju svom treneru Siniši Mihajloviću, nogometnoj legendi koja se ponovno bori s leukemijom. On trenutno nije uz momčad, nego je na liječenju u bolnici.

Nakon lavovske bitke i velikog trijumfa nad aktualnim prvacima, navijači su otišli proslaviti s legendarnim trenerom. Jutros su mu ispod prozora navijači i igrači Bologne priredili pravo iznenađenje.

Naime, okupili su se ispod njegovog prozora te su pjesmom pozvali Mihajlovića na prozor. Bila je to emotivna proslava, a Mihajlović nije skrivao oduševljenje i sreću zbog poteza njegovih igrača. Bologna je trenutno 13. klub Serie A, a Mihajlović je na klupi talijanskog kluba od 2019. godine.