JAVIO SE VOŽD IZ MEĐUGORJA / Samo njega smo čekali! Zdravko Mamić brutalno spustio Englezima nakon debakla na Maksimiru

Dinamova izvedba oduševila je cijelu regiju, ma i cijelu Europu, a pratio ju je i bivši izvršni predsjednik Dinama

6.9.2022.
22:48
Denis Kapetanovic /PIXSELL

U susretu 1. kola E skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 20.607 gledatelja pobijedio Chelsea sa 1-0.

Nogometaši zagrebačkog Dinama svoj osmi nastup u grupnoj fazi Lige prvaka otvorili su na stadionu Maksimiru pobjedom protiv bivšeg europskog i engleskog prvaka Chelsea.

JE LI TO MOGUĆE? /

Nećete vjerovati što je Kovačić izjavio nakon debakla svog kluba protiv Dinama. Navijači Modrih, pripremite se za šok

Pogodak odluke postigao je Mislav Oršić u 13. minuti. Engleski velikan je preuzeo inicijativu od prve minute, međutim već u 13. minuti je sijevnula kontra domaćina koju je u pogodak pretvorio Mislav Oršić. Chelsea se do kraja utakmice silno trudio izjednačiti, ali granitna je obrana Dinama bila.

Javio se Mamić

Dinamova izvedba oduševila je cijelu regiju, ma i cijelu Europu, a pratio ju je i bivši izvršni predsjednik Dinama, a danas bjegunac od hrvatske pravde pravomoćno osuđen za nezakonito izvlačenje novca iz Dinama, Zdravko Mamić.

Mamić je iz svoje međugorske oaze odaslao poruku putem Instagrama, a u njoj je baš brutalno spustio moćnim Englezima i njihovoj Premier ligi.

"Dinamo 2:1 Arsenal. Dinamo 3:0 Tottenham Hotspur. West Ham United 0:1 Dinamo. Dinamo 1:0 Chelsea Football Club. Sreća da Dinamo ne igra u Premier League! IZNAD SVIH DINAMO! LJUBIM VAS SVE", poručio je Mamić, a eto, ovaj put nemamo što dodati ili prigovoriti na njegovu objavu, već se, dapače, možemo i složiti s njim.