ČUDO OD IGRAČA / Jeste li svjesni što je Salah napravio? Ušao je s klupe i zabio najbrži hat-trick u povijesti Lige prvaka

12.10.2022.
23:44

Liverpool je kao gost nadigao Rangers sa 6-1 (1-1) i tako stigao nadomak prolaska. Rangers je pred svojim navijačima poveo lijepim golom Arfielda (17), no Firmino (24) je ubrzo potom poravnao na 1-1, da bi u nastavku Liverpool u potpunosti nadigrao škotskog doprvaka.

POLJAK HEROJ KATALONIJE /

Pogledajte majstorski gol Roberta Lewandowskog kojime je spasio Barcelonu ispadanja iz Lige prvaka

Firmino (55) je svojim drugim golom doveo "crvene" u vodstvo, Nunez (66) je povisio na 3-1, a zatim je s klupe ušao Salah (75, 80, 82) i u samo sedam minuta postigao "hat-trick". To je bio najbrži hat trick u povijesti Lige prvaka. Konačni rezultat postavio je Elliott (87).

Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers, dok je Antonio Mirko Čolak igrao do 76. minute. Sve golove možete pogledati OVDJE .