RONALDU SE DANAS SMIJE POLA EUROPE: / Pogledajte sulude i tragikomične promašaje Cristiana iz samo jedne utakmice

Utakmicu je obilježilo i ponešto gotovo nevjerojatnih promašaja Cristiana Ronalda

23.2.2021.
19:42

U zadnjoj utakmici 23. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak Juventus je kod kuće bez problema s 3-0 svladao zadnjeplasiranu momčad na ljestvici Crotone. Dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa bio je Cristiano Ronaldo u 38. i 45. minuti, dok je treći gol zabio McKennie u 66. minuti susreta.

Utakmicu je obilježilo i ponešto gotovo nevjerojatnih promašaja Cristiana Ronalda, iako je zabio dva gola, Portugalac je promašivao gotovo nemoguće.

Snimku promašaja pogledajte OVDJE.

Juventus se sa 45 bodova popeo na treće mjesto na ljestvici, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 53 boda iz 23 utakmice. Crotoneu je ovo 17. poraz i zadnji je na ljestvici sa 12 bodova.