TEŠKA NOĆ ZA CRISTIANA /

Ronaldo promašio zicer kao nikada u karijeri: Bogati Al Nassr ispao iz LP

Da je Portugalac zabio, utakmica bi najvjerojatnije bila odlučena i unutar 90 minuta, no ovako je tragičar i Marcelo Brozović koji je promašio prvi penal u raspucavanju

11.3.2024.
23:24

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala azijske Lige prvaka Al Nassr je na domaćem terenu iznenađujuće nakon izvođenja jedanaesteraca poražen od Al-Aina te tako ispao iz daljnjeg natjecanja.

JEDAN GOL ODLUČIO /

Brozović i Ronaldo izgubili u azijskoj Ligi prvaka, Al Nassr utakmicu završio s desetoricom

Nakon što je Al-Ain iz prvog susreta donio 1:0, u uzvratnom je susretu nakon 90 minuta bilo 3:2. U produžetku su domaćini u 98. ostali bez Yahye koji je dobio crveni karton, a gosti su u 103. zabili za 3:3. Međutim, Cristiano Ronaldo je iz penala u 118. odveo utakmice na raspucavanje s bijele točke.

Susret je obilježila i situacija iz 61. minute kada je Ronaldo promašio zicer s tri metra udaljenosti. Situaciju pogledajte OVDJE.

Da je Portugalac zabio, utakmica bi najvjerojatnije bila odlučena i unutar 90 minuta, no ovako je tragičar i Marcelo Brozović koji je promašio prvi penal u raspucavanju kada je Khalid Eisa obranio njegov udarac. Međutim, nije samo Brozović podbacio već je nakon njega i Alex Telles pogodio prečku, a nakon što je Ronaldo zabio treći, Otavio je promašio i priči je bila kraj.