NE PAMTIMO OVAKVU LUDNICU / Rollercoaster nestvarnih poteza na utakmici Dinama. Pogledajte remek-djelo Oršića i promašaj Franjića s pola metra

Dinamo je poveo golom Ademija u 55. minuti, ali je Kalik izjednačio deset minuta kasnije

12.2.2022.
20:09
Screenshot Arena Sport

Nogometaši Dinama upisali su novu prvenstvenu pobjedu te su na svom stadionu, u dvoboju 23. kola Prve HNL, s 2-1 pobijedili Goricu.

Svi su golovi postignuti u drugom poluvremenu. Dinamo je poveo golom Ademija u 55. minuti, ali je Kalik izjednačio deset minuta kasnije. Tih 1-1 je stajalo sve do 89. minute kada je nova tri boda Dinamu osigurao Mislav Oršić svojim devetim prvenstvenim pogotkom u sezoni.

MODRI JEDVA SVLADALI GORICU /

Doktor nogometa Mislav Oršić donio Dinamu pobjedu brutalnim golom iz voleja. Jedan je to od najljepših golova sezone

Utakmicu su obilježile dvije nevjerojatne situacije. Prvo ćemo izdvojiti promašaj Franjića pred sam kraj utakmice kada nije uspio pospremiti loptu u mrežu s nevjerojatnih pola metra udaljenosti. No, par minuta kasnije Oršić je donio pobjedu senzacionalnom golčinom iz voleja nakon sjajnog centaršuta Bočkaja iz kornera na rub kaznenog prostora.