Robert Prosinečki na sto muka zbog Hajduka!

2.5.2011.
12:34

Momčad Roberta Prosinečkog je u utakmici 25. kola Superlige pred svojim navijačima na Marakani ipak svladala Hajduk iz Kule 3:1 , te tako ostala na tri boda zaostatka za vodećim Partizanom, koji je još u subotu 2:0 pobijedio Jagodinu.

Trener Zvezde se jako ljutio u prvom dijelu, pogotovo nakon što je Hajduk poveo golom Jovanovića u 25. minuti. Stvari je ipak spasio Milovanović na samom kraju prvoga poluvremena izjednačivši rezultat, a potpuni preokret u nastavku utakmice režirali su strijelci Reljić i Kaluđerović.

"Bitno je da smo pobijedili, zadovoljan sam s tri nova boda. Problem s motivacijom igrača uzrokovala je nedavna utakmica protiv Partizana pred koju su svi pomislili da ponovno možemo biti prvaci", izjavio je Veliki Žuti nakon devete pobjede u 10 prvenstvenih utakmica na klupi Zvezde.