EMOTIVNO / Ristovski na majici čestitao rođendan majci koja je preminula krajem prosinca

22.2.2024.
21:20
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige i to remijem 1-1 protiv Betisa na Maksimiru, nakon što su u prvoj utakmici u Sevilli slavili 1-0.

ŽDRIJEB U PETAK /

Ovo su potencijalni protivnici Dinama u osmini finala Konferencijske lige

Gosti iz Seville su poveli golom Cedrica Bakambua u 39. minuti, dok Plavi izjednačili u 56. minuti preko Takura Kaneka.

Nakon utakmice branič Dinama Stefan Ristovski Maksimirom je šetao u majici na kojoj je pisalo 'sretan rođendan mama'.

Inače, majka mu je preminula krajem prosinca nakon duge i teške bolesti.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.