HODŽA POTOPIO GOSTE / Rijeka deklasirala Osijek na Rujevici i vratila se na prvo mjesto

Rijeka na prvom mjestu na tablici HNL-a ima 56 bodova, jedan više od drugog Hajduka

10.3.2024.
16:53
Goran Kovacic/PIXSELL

Rijeka je 26. kolu HNL-a na svojoj Rujevici s 3:0: pobijedila Osijek i vratila se na prvo mjesto tablice, a sva tri gola za domaćine postigao je Veldin Hodža.

GOLIJADA NA MAKSIMIRU /

Dinamo slomio Slaven, Baturina ušao s klupe i riješio utakmicu

Hodža je zabio za 1:0 u 21. minuti, a dvije minute nakon toga je povisio na 2:0. Svoj treći pogodak Hodža je postigao u 62. minuti.

Nakon što su nogometaši Hajduka "prenoćili" na vrhu ljestvice, Rijeka se pobjedom protiv Osijeka ponovo vratila na prvo mjesto.

Rijeka vodi na ljestvici sa 56 bodova, Hajduk ima 55, Dinamo je treći sa 48 bodova i dva susreta manje, a četvrti je Osijek sa 36 bodova. Od 17.30 sastaju se Dinamo i Slaven Belupo.