REBIĆ SULUDIM DRIBLINGOM SLOMIO SUPARNIKA: / Pogledajte kakvu je majstoriju Vatreni 'prodao' protiv Atalante

Za domaći sastav Vatreni je igrao do 61. minute

25.7.2020.
7:55

U prvom susretu 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Atalanta su na San Siru odigrali 1-1. Domaćin je poveo u 14. minuti sjajnim golom HakanaCalhanoglua iz slobodnog udarca iskosa.

SVA SREĆA ŠTO NIJEMAC NIJE DOŠAO U MILAN: /

Talijani otkrili što je htio napraviti s Rebićem

Atalanta je mogla izjednačiti 12 minuta kasnije, no RuslanMalinovskiy nije iskoristio jedanaesterac. Njegov udarac s bijele točke sjajno je obranio Gianluigi Donnarumma.

Ipak, u 34. minuti momčad iz Bergama je izjednačila, a pogodak je postigao DuvanZapata. Milan je u 73. minuti ponovo mogao do prednosti, ali je udarac Rafaela Leaoa završio u okviru gola.

Za domaći sastav je do 61. minute igrao AnteRebić, m a oduševio je ovim potezom:

MarioPašalić je na suprotnoj strani ušao u igru u 69. minuti, dok je BoškoŠutalo zaigrao za goste od starta drugog dijela.