POTOPLJENA 'ŽUTA PODMORNICA' / Real ostao u igri za naslov: Luka Modrić strijelac u uvjerljivoj pobjedi 'Kraljeva'

Osim Modrića, golove za 'kraljevski klub' zabili su još i Karim Benzema te Lucas Vazquez

21.4.2016.
6:49
AP

MADRID - U susretu 34. kola Real Madrid je pobijedio Villarrela 3-0, a treći pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Taj svoj drugi gol ove sezone Modrić je zabio u 76. minuti utakmice, a osim njega golove za 'kraljevski klub' zabili su još i Karim Benzema (41) te Lucas Vazquez (69).

Modrić je igrao do 79. minute, dok Mateo Kovačić nije nastupio.

U ranije odigranom susretu Barcelona je 'uništila' Deportivo 8-0, a u golijadi je s pogotkom i asistencijom sudjelovao i hrvatski reprezentativni veznjak IvanRakitić. Rakitić je zabio za 3-0 početkom drugog poluvremena, u 47. minuti i to na asistenciju Luisa Suareza koji se tako odužio Rakitiću koji je bio asistent Urugvajcu za prvi gol na utakmici u 11. minuti.

Madridski Atletico s minimalnih je 1-0 kao gost svladao Athletic u Bilbau, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Fernando Torres u 38. minuti.

Ovim pobjedama Barcelona i Atletico su stigli do 79 bodova, dok Real ima bod manje.