DRAMA U KUPU KRALJA / Real Madrid se uz puno muke spasio sramote kod četvrtoligaša, Rodrygo heroj Kraljeva

Trener Reala Carlo Ancelotti odlučio je u ovoj utakmici dati poštedu nekim prvotimcima, među kojima je i naš Luka Modrić

3.1.2023.
23:04

Nogometaši Real Madrida pobijedili su s 1:0 na gostovanju kod četvrtoligaša Cacerena  i plasirali se u osminu finala španjolskog Kupa kralja.

HIT REAKCIJA /

Modrić je jednim potezom uljepšao dan mladom navijaču: Pogledajte reakciju mladića u ekstazi

U prilično jakom sastavu Real je odigrao ovaj dvoboj. Od najjačih karika nedostajali su Modrić, Benzema, Kroos, Courtois i Vinicius Junior, a domaćin je odolijevao aktualnom pobjedniku Lige prvaka sve do 69. minute. Tada je pogodak odluke i jedini gol na susretu postigao Brazilac Rodrygo.

U ovoj fazi natjecanja tijekom utorka su ispala dva prvoligaša. Elche, posljednja momčad La Lige, izgubila je kod trećeligaša Ceute 0-1. Jedini je pogodak dao Rodri iz jedanaesterca u 44. minuti.

U šesnaestini finala od Kupa kralja se oprostio i Rayo Vallecano. Drugoligaš Sporting je na domaćem terenu u Gijonu slavio 2-0 uz dva pogotka Milovanovića.

Jedini prvoligaški dvoboj u šesnaestini finala je bio susret Espanyola i Celte, a domaćin je slavio 3-1 nakon produžetaka. Strijelci su za katalonsku momčad u dodanih trideset minuta bili Darder u 97. i Melamed u 118. minuti.