KAKVA JE ON LEGENDA / Luka Modrić ne prestaje oduševljavati: Na naslovnice došao zbog poteza nakon treninga Real Madrida

Nogometaši Real Madrida pripremaju se za utakmicu Španjolskog kupa kralja gdje će gostovati kod niželigaša Cacerena

2.1.2023.
15:02

Real Madrid je u prvoj službenoj utakmici nakon Svjetskog prvenstva u Kataru u 15. kolu španjolskog prvenstva slavio s 2:0 kod Valladolida.

IGRAO ZA TRI NAŠA NAJVEĆA KLUBA /

Igrač koji ima jedan nastup za Hrvatsku objavio kraj karijere: Već ima novi posao, bit će pomoćnik bivšem Vatrenom

Pobjedu je Kraljevskog klubu donio Karim Benzema golovima u 83. i 89. minuti. Hrvatski veznjak Luka Modrić na teren je ušao u 88. minuti umjesto Viniciusa Juniora.

Kako je Barcelona odigrala samo 1:1 protiv Espanyola, Real se bodovno izjednačio na vrhu s Kataloncima, na 38 bodova.

Kraljevi se sada spremaju za Kup utakmicu protiv Cacarena, a danas nakon treninga igrači su navijačima potpisivali autograme.

Španjolski mediji ističu da su najduže u druženju s navijačima ostali Luka Modrić, Vinicius i Fede Valverde.