NIZAK UDARAC / Salzburg brutalno ismijao zvijezdu Dinama, pogledajte kakav su video objavili: 'Neki tvrde da i dalje pliva...'

Salzburg je podsjetio na situaciju kada je Ivanušec pokušao iznuditi jedanaesterac tako da je sam od sebe pao u šesnaestercu

19.10.2022.
15:00
Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši Dinama i Red Bull Salzburga prošlog tjedna su odigrali na maksimirskom stadionu, u 4. kolu skupine E Lige prvaka, utakmicu bez pobjednika 1-1 (1-1).

TOČKA NA I /

Bivši trener Dinama: 'Možemo mi pametovati, ali rezultat je pozitivan. Međutim, Čačić je ponovo isprobavao način igre koji odavno ne ide i to je najveći problem'

Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 12. minuti, a s 15 metara iskosa precizan je bio Nicolas Seiwald. Dinamo je rezultatski minus izbrisao krajem prvog poluvremena, a u 42. minuti strijelac je bio Robert Ljubičić. Unatoč tome što su oba sastava imala dosta prilika u drugom dijelu, rezultat se nije mijenjao.

Zaplivao je

U toj utakmici Dinamov veznjak Luka Ivanušec pokušao je iznuditi jedanaesterac tako da je pao sam od sebe u šesnaestercu između igrača Salzburga, no od suca je dobio samo žuti karton.

Tu je situaciju iskoristio Salzburg i objavio video kojime je bocnuo Ivanušeca i Modre. Na videu je prikazan Ivanušecov pad u kaznenom prostoru i prikazano kako bi izgledao u moru i svemiru.

"Glasine su da i dalje pliva kroz svemir" , napisali su uz video.

S obzirom na pobjedu Chelseaja kod Milana u istom kolu od 2-0 prvi u skupini je sada londonski klub sa sedam bodova. Šest ima RB Salzburg, a po četiri Milan i Dinamo.

U idućem 5. kolu Dinamo opet igra na svom stadionu. U Zagreb dolazi Milan, a utakmica se igra 25. listopada (21 sat).