GRANADA BOLJA / Rakitićeva Sevilla upisala prvi poraz u prvenstvu ove sezone, Hrvat igrao do 70. minute

3.10.2021.
23:41

Nogometaši Granade pobijedili su večeras na svom terenu Sevillu s 1:0 u zadnjoj utakmici osmog kola španjolskog prvenstva.

Jedini pogodak postigao je Ruben Rocina u 25. minuti. Granada je ostvarila prvu pobjedu u Primeri i sa šest bodova zauzima 17. mjesto na tablici, dok je Sevilla doživjela prvi poraz u ligi i propustila priliku izjednačiti s vodećim, iako ima utakmicu manje. Ivan Rakitić je igrao do 70. minute za goste.

SERIE A /

Milan slavio u derbiju s Atalantom, Pašalić ušao i odmah zabio, Rebić odigrao svih 90 minuta

SERIE A /

Sevilla četvrta

Sevilla je na četvrtom mjestu na tablici sa 14 bodova, a vodeći Real Madrid, Atletico Madrid i Real Sociedad su na drugom i trećem mjestu, imaju po tri boda više.

Nakon utakmica osmog kola, jedina neporažena momčad Primere je Villarreal koji zauzima 11. mjesto na tablici s 11 bodova iz sedam utakmica.