SERIE A / Milan slavio u derbiju s Atalantom, Pašalić ušao i odmah zabio, Rebić odigrao svih 90 minuta

MIlan je drugi na ljestvici Serie A s 19 bodova, a prvi je Napoli s 21 bodom

3.10.2021.
23:19

Nogometaši Milana slavili su s 3:2 na gostovanju kod Atalante u Bergamu i zadržali dva boda zaostatka za vodećim Napolijem nakon sedam odigranih kola u Serie A.

Milan je već nakon 28 sekundi igre došao do vodstva, a za najbrži pogodak u ovoj sezoni Serie A zaslužan je bio Davide Calabria. U 43. minuti prednost Milana udvostručio je Sandro Tonali, a u 79. minuti Rafael Leao pogodio je za 3:0.

PORUKE MRŽNJE S TRIBINA /

Dio Torcide skandirao nakon utakmice: 'Bjelica, Srbine, čakija ti ne gine!'

Rebiću 90 minuta

Do kraja utakmice Atalanta je uspjela samo ublažiti poraz. Duvan Zapata je u 86. minuti postigao pogodak iz kaznenog udarca, a u trećoj minuti sučevog dodatka je asistirao Mariju Pašaliću koji je postigao gol za konačnih 2:3. Pašalićev gol možete pogledati OVDJE.

Hrvatski reprezentativac je ušao u igru u 87. minuti. Kod Milana je Ante Rebić odigrao cijelu utakmicu.

MIlan je drugi na ljestvici Serie A s 19 bodova, a prvi je Napoli s 21 bodom.