LUDNICA / Majstorski volej Rakitića osigurao bod Sevilli, a Juventus do pobjede stigao u 97. minuti

Ludnica na nogometnim travnjacima

28.10.2023.
23:22

Po bod su osvojili nogometaši Cadiza i Seville u 11. kolu španjolske La Lige, međusobna utakmica ove subote završila je 2-2.

Nakon nešto manje od pola sata igre Cadiz je imao dva gola prednosti, u osmoj minuti Chris Ramos je bio strijelac za 1-0, dok je dvadeset minuta kasnije Machis dao gol za 2-0.

NOGOMETNE RADOSTI /

Leipzig bez milosti, Vukovi i Svrake odigrali utakmicu za pamćenje

Sevilla nije klonula duhom već je do odmora smanjila golom Argentinca Ocamposa u 37. minuti, a stvari je potpuno na početak vratio hrvatski nogometaš Ivan Rakitić. U 60. minuti Rakitić je desnom nogom, s ruba šesnaesterca, sjajno naciljao volej udarcem suprotne rašlje.

Na kraju se ispostavilo da je to bio pogodak za konačnih 2-2, a Rakitić je odigrao cijelu utakmicu te dao premijerni ovosezonski ligaški pogodak.

Sevilla je ostala na 13. mjestu ljestvice, dok je Cadiz odmah iza Andalužana.

Raketina majstorija

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

Nogometaši Juventusa prenoćit će na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva nakon minimalne 1-0 (0-0) domaće pobjede protiv Verone u susretu 10. kola do koje su stigli u posljednjim trenucima utakmice.

Nakon što je Milik udarcem glavom pogodio vratnicu, na odbijenu loptu najspretnije je reagirao Cambiaso i zatresao mrežu u sedmoj minuti nadoknade.

Time je Juventus ipak materijalizirao svoju inicijativu koja je trajala tijekom čitave utakmice. Domaći su dva puta i mislili da su poveli preko Keana, ali njegovi golovi u 13. i 53. minuti su poništeni zbog milimetarskog zaleđa, odnosno prekršaja u napadu u začetku akcije.