PSG SLAVIO NA KRILIMA MAURA ICARDIJA: / Argentinac dao oba gola za PSG, ali svi pričaju o magičnom potezu Neymara

Brazilac je oduševio sve nevjerojatnim driblingom

27.9.2020.
22:52

U posljednjem susretu 5. kola francuskog nogometnog prvenstva prvak PSG je na gostovanju pobijedio Reims sa 2-0, a oba gola zabio je argentinski napadač Mauro Icardi. PSG je rutinski stigao do treće pobjede sezone. Parižani ponovo nisu briljirali, no razlika u kvaliteti je ipak bil prevelika.

Oba gola zabio je argentinski napadač Icardi. Za 1-0 je zabio u 9. minuti, a pobjedu pariškog sastava potvrdio je u 62. minuti.

Domaćin je najbliže golu bio u 61. minuti, no Dia je pogodio vratnicu.

Polufinalist Lige prvaka Lyon nastavio je s lošim rezultatima na otvaranju sezone odigravši 1-1 na gostovanju kod Lorienta i nakon pet kola 'lavovi' imaju samo jednu pobjedu.

Domaćin je poveo u 63. minutui preko Yoane Wissa, a izjednačio je Leo Dubois 11 minuta kasnije.

U ranije odigranom susretu Monaco, kojeg vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Niko Kovač, je pobijedio Strasbourg 3-2 premda je više od 20 minuta igrao s dva igrača manje.