PSG LAKO PROTIV MARSEILLEA: / Parižane je zabrinuo Neymar, Brazilac s bolnom grimasom iznesen s terena

Mbappe je opet odigrao vrlo dobru utakmicu

25.2.2018.
23:03

U najvećem derbiju francuskog nogometnog prvenstva vodeći Paris SG je na svom Parku prinčeva uvjerljivo svladao Marseille sa 3-0 (2-0).

Pariižani su poveli već u 10. minuti odličnim potezom Mbappea, drugi gol stigao je nakon nespretne reakcije braniča gostiju Rolanda u 28. minuti koji je skrenuo loptu u vlastitu mrežu, da bi konačni rezultat postavio Cavani u 55. minuti.

Ipak da sve ne bude pozitivno na ovoj utakmici za Parižane, dogodila se nezgodna ozljeda Neymara.

Vodeći PSG sada ima 71 bod, 16 više od branitelja naslova Monaca koji se nalazi na drugom mjestu, a 16 više od trećeg Marseillea.

Ranije u nedjelju su u Rhônealpin derbiju Lyon i Saint-Etienne odigrali 1-1 (1-0), a gosti su do izjednačenja došli u 90. minuti. Lyon je vodio od 19. minute nakon majstorskog poteza Mariana Diaza. I kad se je činilo da će upisati pobjedu, branič Saint-Etiennea Mathie Debuchy je u 90. minuti zabio za konačnih 1-1.

Prethodno su Bordeaux i Nica odigrali 0-0.