TREĆA POBJEDA ZAREDOM / Srušili su Njemačku usred Berlina i nastavili agoniju za Elf, a već za tri dana mogu pomoći Vatrenima

U prijateljskom dvoboju odigranom u Berlinu nogometaši Turske su s 3-2 svladali Njemačku, domaćina Europskog prvenstva iduće godine.

18.11.2023.
23:38

Turska se nalazi u kvalifikacijskoj skupini D gdje je i Hrvatska te je već ranije osigurala direktan plasman na EURO.

DUPLI HAT-TRICK /

Francuzi ostvarili nestvarnu pobjedu i skinuli rekord, a Izraelci razočarali narod i ostali bez šanse za direktan plasman na EURO

Njemačka je povela već u petoj minuti golom Kai Havertza, ali sve se okrenulo na kraju prvog dijela. Prvo je u 38. minuti izjednačio Kadioglu, dok je u nadoknadi prvog dijela gol za 2-1 Turske postigao igrač Juventusa Kenan Yildiz.

Odmah na startu drugog poluvremena Njemačka je izbrisala zaostatak, u 49. minuti za 2-2 je pogodio centarfor dortmundske Borussije Fuellkrug. Na kraju su se ipak radovali Turci nakon što je jedanaesterac u 71. minuti realizirao Yusuf Sari za konačnih 3-2 gostiju.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.