NEZAUSTAVLJIVI SUAREZ / Prgavi Urugvajac golom u 97. minuti srušio Milan i upisao se u povijest Lige prvaka

Atletico je pobijedio u Italiji zahvaljujući preokretu u samoj završnici utakmice

28.9.2021.
23:37

Španjolski prvak Atletico Madrid preokretom (1:2) je u drugom kolu Lige prvaka pobijedio na gostovanju talijanski Milan.

PSG POBIJEDIO CITY /

Messi golčinom potopio Guardiolu, Dinamovi krvnici napravili senzaciju i srušili veliki Real Madrid

Milan je poveo u 20. minuti pogotkom Rafaela Leaa, ali samo devet minuta kasnije domaći sastav je ostao s igračem manje zbog drugog žutog kartona Kessieja. Usporedno s njim, u tom je trenutku trener Milana Pioli mijenjao hrvatskog nogometaša Antu Rebića koji je bio u udarnoj postavi Milana.

Talijani su čuvali vodstvo sve do 84. minute, ali tada je Griezmann izjednačio, dok je San Siro zanijemio u 97. minuti kada je Luis Suarez zabio iz jedanaesterca za slavlje Madriđana.

Uz to što je donio pobjedu svojoj ekipi, tim se golom Suarez upisao u povijest Lige prvaka kao strijelac najkasnijeg pobjedničkog pogotka u povijesti tog natjecanja.

To je Suarezu bio i prvi pogodak koji je postigao u gostujućoj utakmici u Ligi prvaka nakon 2015. godine.