Potpuni kaos u Turskoj: Krvava glava predsjednika Fenerbahcea, novi kiks Mourinha i Livakovića

Navijači gostiju nisu bili zadovolni izvedbom BIH napadača...

18.8.2024.
10:33

Na prvom gostovanju nove sezone turske lige, Fenerbahce je upisao remi (2:2) kod Goztepea što se nikako nije svidjelo njihovim navijačima.

KVALIFIKACIJE ZA ELITU /

Livaković i Mourinho bez Lige prvaka, Kotarskog dočekala ista sudbina. Tolić prošao dalje

Golovima Edina Džeke i Youssef En Nesyri bilo je na poluvremenu 2:0 za goste, kada je predsjednik Fenerbahcea otišao do navijača svog kluba na gostujuću tribinu razgovarati oko problema sa ulaskom ostatka skupine, a prilikom povratka na svoje mjesto napao ga je nepoznati novinar i raskrvario mu glavu.

Otišao je sa stadiona bez kazne, a Goztepe je poravnao rezultat u 95. minuti. Hrvatski golman branio je za Fener.

Azijski dio Istanbula čeka na titulu već preko deset godina, a dolaskom Josea Mourinha mislili su kako će se promijeniti stvari. Početkom tjedna Lille im je uskratio snove o igranju Lige prvaka, a novi jučerašnji kiks izazvao je dodatne razloge za brigu.