POTOP JURČEVIĆEVE DRUŽINE: / Slovaci utrpali Azerbajdžanu pet komada i preuzeli vrh hrvatske skupine

Pogodak koji je zabio Šejdaev ispao je samo lažna nada za domaćine

11.6.2019.
20:06

Pobjedom u Azerbajdžanu s 5:1 Slovačka je izbila na vrh skupine E u kojoj se nalazi i Hrvatska.

Reprezentacija koju vodi Nikola Jurčević doživjela je pravi potop na domaćem terenu koji je krenuo u osmoj minuti kada je goste u vodstvo doveo Lobotka, a udvostručio Kučka u 27.

Kazahstan slavio

Pogodak koji je dvije minute kasnije zabio Šejdaev ispao je samo lažna nada za domaćine čiju je mrežu u 30. i 57. zatresao Hamšik, a u 85. posljednji put Hancko.

U prvoj utakmici dana Kazahstan je kao domaćin s 4:0 svladao San Marino. Strijelci su bili Kuat (45+1), Fedin (62), Sujumbajev (65) i Islamhan (79).

U toj skupini I vodeća Belgija ima maksimalnih devet bodova iz tri utakmice. Rusija, Škotska i Kazahstan imaju po šest bodova, ali Kazahstanci imaju utakmicu više. Cipar ima tri boda, a na začelju je San Marino bez ijednog boda s gol-razlikom 0-20.