KAKVA MAJSTORIJA: / James zabio pogodak koji se ne viđa svaki dan

Real Madrid je u trećoj pripremnoj utakmici odigranoj u ponedjeljak u kineskom Guangzhouu, u sklopu International Champions Cupa, slavio protiv Intera s 3:0.

27.7.2015.
17:46

Kraljevi protiv Intera nisu imali nikakvih problema, nogometaši Rafe Beniteza dižu svoje formu iz utakmice u utakmicu. Luka Modrić je utakmicu odgledao s klupe, dok je trener Intera Roberto Mancini od prve minute u igru stavio Marcela Brozovića i Matea Kovačića.

Brozović je imao nešto ofenzivniju ulogu i bio začetnik brojnih akcija iz kojih je Inter mogao zaprijetiti Keyloru Navasu, koji je branio Realova vrata u prvih 45 minuta.

Majstorija Jamesa

No, napadači Intera pokazali su iznimnu neučinkovitost u ovom dvoboju. Brozovića je u 52. minuti zamijenio Gnoukouri, a umjesto Kovačića je u 82. minuti ušao D’Ambrosio.

No, najbolji potez utakmice dijelo je Jamesa Rodrigueza. Kolumbijska zvijezda zabila je fantastični gol iz slobodnjaka s 30-ak metara u 88. minuti. Golman Intera tu ništa nije mogao.