RECITE NAM U ANKETI /

Je li Livaković zasluženo dobio crveni karton? Pogledajte spornu situaciju

Moguće je da nakon utakmice UEFA poništi kaznu Livakoviću, te će on moći prisustvovati u sljedeće dvije utakmice...

15.10.2024.
23:35

U susretu 4. kola skupine A1 nogometne Lige nacija Poljska i Hrvatska su u Varšavi igrale 3-3 (2-3).

Poljska je povela u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26) da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 3-2. U drugom poluvremenu je Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3-3.

U 74. minuti utakmice Ivan Perišić je kratko vratio jednu loptu do Dominika Livakovića koji je bio prvi na istoj ispred Roberta Lewandowskog i izbacio ju, nije se uspio zaustaviti i "zakačio" je Lewandowskog po koljenu, a onda se kapetan Poljske bacio na pod.

KALKULACIJE /

Evo što se treba dogoditi da Hrvatska ne prođe u četvrtfinale Lige nacija

Treba napomenuti da je spriječena i kontra Hrvatske nakon izbijene lopte, Lewandowski nije bio ozlijeđen, a nepotrebno je išao u kontakt ako nije bio prvi na lopti, a nakon kontakta se bacio. Moguće je da nakon utakmice UEFA poništi kaznu Livakoviću, te će on moći prisustvovati u sljedeće dvije utakmice.