VIDEO Modrićevog promašaja: / 'Lukina sudbina - ljubav bez seksa'

Nogometaši Real Madrida su na svom Santiago Bernabeu u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Kupa kralja pobijedili Valenciju 2:0, a Luka Modrić može žaliti zbog propuštene prilike.

16.1.2013.
9:34

Real je u vodstvo doveo Karim Benzemau 37. minuti na dodavanje Samija Khedire, dok je konačan rezultat u 73. minuti autogolom postavio veznjak gostiju Anders Guardado, uguravši loptu u svoju mrežu ispred Gonzala Higuaina.

Luka Modrić je igrao do 62. minute kada ga je zamijenio Di Maria, a u 9. minuti je imao priliku zabiti svoj drugi gol za Real, no s vrha šesnaesterca je pucao pokraj stative.

Baš zbog tog promašaja je dobio kritike u španjolskim medijima.

"Blizu, ali neprecizno. Čini se da je to Lukina sudbina: lickanje bez ugriza, stihovi bez poljupca i ljubav bez seksa", napisao je AS-ov novinar Juanma Trueba u komentaru utakmice.

Nakon utakmice pred novinarima se pojavio Mourinhov pomoćnik Aitor Karanka.

"Moglo je i drukčije završiti jer smo i mi i oni imali čistih prilika. Moglo je biti 3:1 za nas, ali nismo bili dovoljno precizni."