A DOVELI GA DA ZABIJA GLAVOM / Pogledajte nevjerojatan promašaj napadača Barcelone o kojem danas priča pola Europe

Valja spomenuti kako je stasiti De Jong doveden upravo zbog toga jer je dobar u igri glavom i pouzdan u skoku

21.9.2021.
9:04
Screenshot Twitter

U susretu 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u ponedjeljak na svom stadionu protiv Granade odigrala 1-1, a izjednačujući pogodak zabila je u 90. minuti.

Granada je povela preko Domingosa Duartea već u 2. minuti. Unatoč stalnom pritisku i dobrim prigodama Barca nikako nije uspijevala zatresti mrežu protivnika sve do 90. minute, kada je za 1-1 pogodio branič Ronald Araujo.

Barcelona je mogla izjednačiti nešto ranije, ali nizozemski napadač Luuk De Jong promašio je nebranjeni dio mreže s nekih dva metra udaljenosti. Dogodilo se to u 78. minuti utakmice kada je prema Nizozemcu iz kornera doletjela savršena lopta i mogao je birati gdje je želi pospremiti i to svojim najjačim oružjem, glavom. Dakle, idealna situacija.