MAJSTOR / Marcelo Brozović zabio za Inter u velikom derbiju, pogledajte kako je 'Epic Brozo' poentirao poput pravog napadača

Brozović je zabio za vodstvo Intera, a Milan je ubrzo nakon toga izjednačio

3.9.2022.
19:11

Nogometaši aktualnog talijanskog prvaka Milana u 5. kolu Serie A igraju veliki derbi s gradskim rivalom Interom.

IMPRESIVNO /

Spektakularni golovi na utakmici Milana i Atalante. Pogledajte što su izveli Rebićevi i Pašalićevi suigrači

Rezultat nakon prvog poluvremena je 1:1, a prvi je poveo Inter u 21. minuti golom hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića.

Bila je to lijepa akcija u čijoj je završnici 'Broz' sam izbio pred golmana Milana i hladnokrvno, u maniri pravog golgetera, zabio pogodak.