BARCA PREKINULA KRIZU / Pogledajte maestralnu akciju Katalonaca za ludnicu na Camp Nou

Ferran Torres zabio zadnji Barcin gol prije spomenutog niza 1. travnja za pobjedu 4:0 nad Elcheom

23.4.2023.
19:10

Barcelona je danas, u derbi utakmici, svladala Atlético Madrid 1-0 na Camp Nou u dvoboju 30. kola Primere i Katalonci sada ima deset bodova prednosti u odnosu na Real Madrid osam kola prije kraja španjolskog prvenstva.

AKCIJA LEO /

Barcelona kreće u rasprodaju, treba im čak 100 milijuna eura ako žele Messija, u priču umješan i Brozović

Katalonci su poentirali neposredno prije odlaska na odmor, kada je na loptu koju je ubacio Raphinha naletio Ferran Torres i prevario Jana Oblaka.

Ferran Torres je zabio zadnji Barcin gol prije spomenutog niza 1. travnja za pobjedu 4:0 nad Elcheom, da bi 334 minute kasnije on efektno prekinuo crnu seriju koja je trajala od njegovog posljednjeg gola.

Prizemno, ali točno poentirao je za erupciju oduševljenja na Camp Nou.

Barcelona je protiv Atletica povela, tako, u 44. minuti nakon odlične akcije i poteza trojice igrača koji su znali što rade...

OVDJE pogledajte golčinu.

Za Barcu je to bio prva pobjeda nakon dva remija i jednog poraza, za Atletico prvi poraz nakon 13 kola i posljednjih šest pobjeda u nizu.

Barcelona ima 75 bodova, Real 65, a treći Atletico 60.

1. Barcelona 30 24 4 2 54:9 76
  2. Real Madrid 30 20 5 5 63:24 65
  3. Atletico Madrid 30 18 7 5 47:22 60
  4. Real Sociedad 30 16 6 8 39:29 54
  5. Betis 30 14 6 10 39:33 48
  6. Villarreal 29 14 5 10 38:28 47
  7. Athletic Bilbao 30 13 7 10 42:30 46
  8. Osasuna 30 11 8 11 28:32 41