MAJSTORSKI POTEZ / Pogledajte kako je Ademi probio Škupi i odveo Modre u treće pretkolo Lige prvaka

Ademi je zabio za 1:0 nakon dvije minute igre u drugom poluvremenu

26.7.2022.
23:03
Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama plasirali su se u treće pretkolo ovosezonske Lige prvaka nakon što su s ukupnih 3-2 bili bolji od Škupija, prvaka Sjeverne Makedonije. Poslije 2-2 u Zagrebu Dinamo je u Skoplju slavio s minimalnih, ali dovoljnih 1-0 (0-0).

BILO JE NAPETO U MAKEDONIJI /

Dinamo jedva svladao Škupi. Ademi krasno zabio, Modri su teško oštećeni za gol, a šou je ukrao - kamerman

U prvom poluvremenu nogometaši Dinama nisu uspjeli probiti Škupi, najveće prilike promašili su Petković i Špikić pa se na odmor otišlo s rezultatom 0:0.

U nastavak je Dinamo ušao puno bolje, odmah pritisnuo Makedonce i poveo već nakon dvije minute igre u drugom dijelu golom kapetana Arijana Ademija.

Menalo je dobio loptu na desnoj strani i odlično je zapazio Ademija kod peterca, dao mu je loptu, ovaj je smirio i sjajno zabio za vodstvo Modrih. Rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao.