ŠIME NA KRIVOM MJESTU / Pogledajte kako je Vrsaljko kiksao pa zvijezda Barcelone zabila jedan od najljepših golova sezone

Barcelona je primila gol na početku utakmice i onda vrlo brzo preokrenula rezultat

6.2.2022.
17:41

Barcelona je u nedjelju ugostila Atletico Madrid u derbiju 23. kola španjolske La Lige.

ANDALUŽANI SE NISU ISKAZALI /

Sevilla kiksala, Ivan Rakitić promašio penal za pobjedu: Pogledajte kako ga je golman pročitao

Atletico je poveo na Camp Nou u 8. minuti golom Carrasca, a Barca je poravnala već dvije minute kasnije kada je Jordi Alba zabio jedan od najljepših pogodaka cijele sezone.

Dani Alves je ubacio s lijeve strane, a na loptu je na suprotnoj strani natrčao Alba koji je iz prve, volejem s 1 metara, neobranjivo pogodio. Albu je trebao zatvoriti hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko, no zakasnio je i ostao u sredini pa je mogao samo gledati kako lopta ulazi u mrežu.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Do kraja prvog poluvremena Barcelona je zabila još dva gola i na odmor otišla s prednosti 3:1.