SERIE A / Pogledajte 'golčinu' Niksija, Torino 'razbio' Napoli: Milan rutinski slavio, Lazio se provukao

Milan je u ranijem terminu slavio na gostovanju kod Empolija s 3:0. Pogotke su zabili Ruben Loftus-Cheek, Olivier Giroud i mladi Chaka Traore.

7.1.2024.
16:55

U prvom kolu Serie A 2024. godine, Torino je slavio protiv Napolija s visokih 3:0. Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Granatu u vodstvo i opravdao povjerenje Ivana Jurića.

TAKAV IGRAČ MU TREBA /

Nijemci tvrde: Bjelica je 'bacio oko' na hrvatskog napadača, u Berlin ga dovodi već u zimskom prijelaznom roku?

U 50. minuti Pasqaule Mazzochi dobio je direktan crveni karton, što je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić sjajno iskoristio pogotkom samo dvije minute kasnije. U 66. minuti je Alessandro Buongiorno povisio na 3:0 za momčad koju vodi Splićanin s klupe.

GOL VLAŠIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Lazio je na gostovanju kod Udinesea pobijedio s 2:1. Hrvat Toma Bašić ostao je na klupi trenera Maurizija Sarrija.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO