SNIMKA JE VIRALNA / Pogledajte emotivni video našeg Luke Modrića: Baš se raznježio kada je vidio starog prijatelja

27.7.2023.
13:54
Screenshot Twitter

Nogometaši Real Madrida noćas su po našem vremenu u američkom Houstonu pobijedili Manchester United 2-0 u pripremnoj utakmici za novu sezonu, a Jude Bellingham zabio je svoj prvi gol za Madriđane.

MATE, LJUDINO /

Pogledajte divan sportski potez: Hrvat na rubu suza, a protivnik ga nosio na rukama do postolja

Engleski vezni igrač Bellingham, koji je došao u Madrid u lipnju iz Borussije Dortmund u iznosu od 103 milijuna eura plus bonuse, postigao je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera.

Bellingham je primio loptu u jednom natrčavanju i ekspresno lobao golmana Uniteda s nekih 16 metara.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je odigrao 65 minuta, a nakon utakmice, otišao je do Casemira, od prošlog ljeta člana Manchester Uniteda, i tako je nastala viralna snimka u kojoj ga Luka štipa za obraze.

Emotivan video dvojice velikana vezne linije Real Madrida, za koji su zajedno osvojili 18 trofeja.