ŠKOTSKA LIGA / Rangers lako osvojio Paisley, Borna Barišić nastupio

Rangers je drugi sa 15 bodova, sedam manje od vodećeg Celtica

8.10.2023.
15:52

U susretu osmog kola škotskog nogometnog prvenstva Rangers je na gostovanju pobijedio St. Mirren sa 3-0 smanjivši zaostatak za vodećim Celticom na sedam bodova.

'OPLAKALA SAM' /

Pogledajte mu samo facu, Borna Barišić pojma nije imao što ga novinar pita: 'I još kako kamera zumira...'

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 28. minuti kada je Ryan Strain skrivio kazneni udarac igravši rukom, a domaći veznjak je pritom dobio i crveni karton.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

James Tavernier je bio siguran za vodstvo Rangersa. Abdallah Sima je u 71. minuti povećao prednost gostiju, a Tavernier je golom u sudačkoj nadoknadi pogodio za konačnih 3-0.

Za Rangers je cijeli susret odigrao hrvatski reprezentativac Borna Barišić.

Rangers je trenutačno drugi sa 15 bodova, sedam manje od vodećeg Celtica. St. Mirren je treći s istim brojem bodova kao i Rangers, ali uz slabiju razliku pogodaka.