MOGLO BI MU BITI ZADNJE / Plaćen je 27 milijuna eura, a njegove su pogreške tragikomične. Pogledajte kako je skupocjeni stoper skrivio tri gola

Momčad iz Londona doživjela je pravu blamažu, a za sve je kriv skupocjeni stoper

27.12.2023.
23:38
PROFIMEDIA

Tri boda je dohvatio i Wolverhampton koji je na gostovanju deklasirao Brentfod sa 4-1.

PREMIER LIGA /

Chelsea se namučio za pobjedu protiv gradskih rivala, Građani preokrenuli nakon ulaska Kovačića i Gvardiola

Susret su obilježile "lude" tri minute, od 13. do 16. kada su postignuta tri gola. Mario Lemina je u 13. minuti zabio za gostujućih 1-0, no samo minutu kasnije Hwang Hee-Chan je povećao prednost gostiju nakon velike pogreške Nathana Collinsa. Golijadu je nastavio Yoane Wissa smanjivši u 16. minuti na 1-2.

Korak bliže pobjedi Wolverhampton je stigao u 28. minuti kada je Hee-Chan zabio svoju drugi gol na utakmici za 3-1 nakon još jedne pogreške Collinsa, a pobjedu Wanderersa potvrdio je Jean-Ricner Bellegarde u 79. minuti za konačnih 4-1. Pogađate, i u tom pogotku ''prste'' je imao nesretni irski stoper Collins kojega je Brentford kupio za 27 milijuna eura.

Bizarne kikseve Collinsa pogledajte OVDJE.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.