POBJEDE VATRENIH / Perišić dobija sve više minuta, Barišić asistirao za Rangerse

Barišić je odigrao čivat susret za Rangers koji sada ima šest bodova, kao i Celtic i Saint Mirren koji su odigrali po susret manje, dok je Ross County ostao na tri boda.

26.8.2023.
17:42

Nogometaši Tottenham Hotspura privremeno su izbili na vrh ljestvice engleskog prvenstva 2-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod Bournemoutha u prvom subotnjem susretu 3. kola Premier lige.

LAGAN START /

Slovenija i Srbija krenule s pobjedama na Svjetskom prvenstvu

Strijelci za Tottenham bili su Maddison (17) i Kuluševski (63).

Ivan Perišić igrao je za Tottenham od 59. minute i dobio žuti karton za jedan start, te se izvukao i od žesće kazne.

Tottenham sada ima sedam bodova, jedan više od Brighton and Hove Albiona, Manchester Cityja i Arsenala koji su odigrali po susret manje, dok je Bournemouth ostao na jednom osvojenom bodu.

Asistencija Barišića

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za prvi gol Rangersa u 2-0 (2-0) pobjedi na gostovanju kod Ross Countyja u susretu 3. kola škotskog prvenstva.

Barišić je u 22. minuti izveo korner, a Roofe je u padu s četiri metra uspio nogom sprovesti loptu u mrežu. Konačni rezultat postavio je kapetan Tavernier u 26. minuti.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.