RASPLET LIGE PRVAKA / Inter razbio Šahtar i stigao na milimetar do prolaska, Perišić asistirao za gol koji je riješio pitanje pobjednika

Interu za prolazak u sljedeću fazu natjecanja treba pomoć Real Madrida

24.11.2021.
20:40

Nogometaši talijanskog Intera pobijedili su ukrajinski Šahtar 2:0 na svojem terenu u 5. kolu Lige prvaka i stigli na milimetar do prolaska u sljedeću fazu natjecanja.

HRVAT RASTURA U DRESU INTERA /

Pogledajte Perišićevu poništenu golčinu i kako je nakon njegovih majstorija Džeko zabio

Nerazzurri se već danas mogu kvalificirati u osminu finala, no za to će im trebati pomoć Real Madrida, koji ne smije izgubiti na gostovanju kod moldavskog Sheriffa u drugoj utakmici u skupini D koja počinje u 21 sat.

Inter je do pobjede nad Šahtarom stigao golovima Edina Džeke u 61. i 67. minuti. Džeki je za drugi gol asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a Perišić je zamijenjen u 86. minuti.

Stopostotni Ajax

U drugoj utakmici turski Bešiktaš je izgubio na svojem terenu od nizozemskog Ajaxa koji je ovom pobjedom nastavio savršen niz u skupini C. Nizozemski velikan je i prije ovog kola osigurao prolaz, a sada i prvo mjesto u skupini.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za Bešiktaš.

___________________________________________________________________________________________