Paradoks: Zadnji na tablici namučili PSG više od Dinama!

Pariška je momčad pobijedila na gostovanju kod Nancyja 1:0, a pogodak odluke postigao je - Zlatan Ibrahimović.

28.10.2012.
11:41

I dok je protiv Dinama sve bilo gotovo već nakon prvih 45 minuta, Ibrahimović i društvo morali su dobrano zapeti kako bi osvojili sva tri boda kod Nancyja, posljednjeplasirane momčadi u Ligue 1.

Upravo je švedski napadač presudio pobjednika pogotkom u 75. minuti. Zlatanu je to bio 10. pogodak u devet prvenstvenih nastupa za PSG, te ukupno 12. u 12 nastupa, uračunamo li i Ligu prvaka.

Koliko je PSG-u bilo teško ilustrira i izjava trenera PSG-a Carla Ancelottija nakon susreta, kada se javno zahvalio svojoj najvećoj zvijezdi i spasitelju Zlatanu Ibrahimoviću.

"Hvala Ibrahimoviću. On je fantastičan nogometaš", prvo je što je rekao Ancelotti nakon utakmice.

S novom pobjedom PSG je izbio na čelo ljestvice sa 22 boda u 10 odigranih utakmica, Toulouse ima tri boda manje, kao i Marseille, no Marseille ima i utakmicu manje.

Podsjetimo, Parižani su u srijedu slavili u Maksimiru s 2-0, a novi ih sudar protiv Zagrepčana očekuje u 4. kolu skupine A, 6. studenog na Parku prinčeva.