JEDNOSTAVNO PRESTRAŠNO / Ovo je potpuno bolesno. Poslušajte kakve je grozote Torcida skandirala sucu Ivanu Bebeku

Utakmicu je, nažalost, obilježilo i vrlo ružno skandiranje Torcide prema glavnom sucu utakmice Ivanu Bebeku

26.9.2021.
23:04
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka svladali su teškom mukom Lokomotivu 1-0 na Poljudu, u utakmici 10. kola Prve HNL. Igrač odluke opet je bio Marko Livaja, iako se možda isto može reći i za vratara Lovru Kalinića koji je u 100. minuti skinuo jedan odličan udarac Lokomotive i spasio je svoju momčad od pogotka za izjednačenje.

Utakmicu je, nažalost, obilježilo i vrlo ružno skandiranje Torcide prema glavnom sucu utakmice Ivanu Bebeku. Suca su navijači Hajduka počeli vrijeđati već u prvom poluvremenu, kada se s tribina čulo "ubij, ubij, Bebeka", a zatim su se na njega okomili nakon posljednjeg zvižduka u 101. minuti.

"Ne pamti se baš takvo skandiranje nekom sucu, bez obzira na zbivanja na travnjaku, vikalo se i 'Bebeku Turčine, napuši se ku*čine'", piše tako Dalmatinski portal.

JAKO TEŠKO IZBOREN REZULTAT /

Čudesni Marko Livaja zabio prekrasan pogodak u samoj završnici i donio Hajduku pobjedu protiv Lokomotive

Valja istaknuti kako je sudac Bebek imao i jednu diskutabilnu odluku na samom početku utakmice. U devetoj minuti Lokomotivin igrač De Haas startao je na Livaju u kaznenom prostoru i blagog kontakta je bilo, ali sudac je tu bez provjere rekao da se igra dalje. Livaja je zbog toga poludio i tražio je penal, a zatim mu je sudac dao žuti karton. Bilo je velike nervoze i kod pogotka Hajduka jer Bebek je s VAR-om provjeravao je li gol regularan negdje oko pet minuta, a to je baš jako naživciralo Livaju i navijače Hajduka.

Što su sve vikali navijači Hajduka Bebeku poslušajte OVDJE.