DRUGAČIJA ULOGA / Ovo je dokaz da će Modrić u novoj sezoni češće sjediti na klupi: Od njega je manje igrao samo junior

Tjedan dana prije početka španjolske La Lige španjolski mediji su zavšnom pripremnom utakmicom krenuli u analizu.

3.8.2023.
15:07

U prijateljskom susretu koji se odigrao u Orlandu, nogometaši torinskog Juventusa pobijedili su madridski Real 3-1, što je Madriđanima bio drugi poraz u nizu.

NIJE DOBRO /

Marca udarila po Modriću: 'On je za plakati, inače ne izvodi tako nešto. Mbappe je prijeka potreba'

Juventusu je trebalo tek 48 sekundi za prvi pogodak na susretu. Brzopoteznu, točnu i lijepu akciju složila je talijanska momčad tom prilikom, a sve je počelo pogreškom Realovog igrača Modrića koji je krivo dodao petom. Potom je McKennie pogodio vratnicu, a lopta se odbila na nogu Moisea Keana koji je bio strijelac za 1-0.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić bio je u udarnoj momčadi Reala te je zamijenjen nakon sat vremena igre. Tjedan dana prije početka španjolske La Lige španjolski mediji su zavšnom pripremnom utakmicom krenuli u analizu.

Od sedam veznjaka Real Madrida, samo su dvojica igrala sve četiri utakmice od prve minute. Jude Bellingham i Eduardo Camavinga, po minutaži slijede ih Federico Valverde s 219 minuta, Aurelien Tchouameni s 207, Toni Kroos ima 205, a naš Modrić 201, te je jedino ispred Nice Paza koji je upisao 51 minutu.

Treba napomenuti i da će Dani Ceballos ući u rotaciju nakon što se oporavi od ozljede, te će time konkurencija biti još veća, a za našeg Luku u novoj sezoni predviđaju mentorsku ulogu s manjom minutažom.