NIJE DOBRO / Otkriven pravi razlog zašto je Modrić zamijenjen u debaklu Reala: Zbog ove fotografije strepi Dalić i Hrvatska

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 64. minute

25.4.2023.
21:49

Nogometaši madridskog Reala loše su se proveli u 31. kolu španjolske La Lige, na gostovanju kod Girone koja je pobijedila s uvjerljivih 4-2.

VELIKO IZNENAĐENJE /

Debakl Real Madrida u Kataloniji: Luka Modrić zamijenjen, isti igrač im je zabio četiri gola

Apsolutni junak velike pobjede Girone bio je 24-godišnji argentinski napadač Valentin Castellanos koji je zabio sve pogotke za Gironu. Neće zbog toga ovu večer po dobrome pamtiti rezervni vratar Reala, Ukrajinac Lunin, no veliki krivac za ovaj rezultatski potop jest Realova obrana.

Prvi pogodak Castellanos je zabio u 12. minuti, pored uspavane gostujuće obrane, a u 24. minuti je iskoristio nonšalantnost Eder Militaa te je zabio za 2-0 i veliku erupciju oduševljenja domaćih navijača.

Vinicius Junior je u 34. smanjio na 1-2, a onda je u drugom poluvremenu uslijedio novi nalet Castellanosa koji je odmah u 46. zabio za 3-1, a u 62. minuti, glavom iz blizine, za 4-1.

Do kraja je Real postigao jedan pogodak, strijelac je bio Lucas Vazquez, ali pobjeda domaćina nije bila ugrožena.

Real je drugi na ljestvici i ima pet bodova više od gradskog rivala Atletica. Girona je skočila na deveto mjesto.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 64. minute kada ga je zamijenio Aurélien Tchouaméni. Marca piše kako je veznjak Vatrenih morao biti zamijenjen jer je nakon jednog prekršaja osjetio bol u nozi. Kasnije su ga kamere snimile na klupi s ledom na nozi.

Zasad nema dodatnih informacija o Lukinoj ozljedi.