VELIKO IZNENAĐENJE / Debakl Real Madrida u Kataloniji: Luka Modrić zamijenjen, isti igrač im je zabio četiri gola

Luka Modrić zamijenjen je u 65. minuti kada je umjesto njega ušao Tchouameni.

25.4.2023.
20:57

Real Madrid u 31. kolu Primere izgubio je 4-2 na gostovanu kod Girone na sjeveru Katalonije.

IZ MAKSIMIRA POMNO PRATE /

Dinamov igrač na posudbi ponovno briljira: Postigao pogodak u ambijentu Lige prvaka

Da se Kraljevskom klubu ne piše dobro pokazala je već 12. minuta kada je za 1-0 pogodio Castellanos. Isti je igrač bio strijelac i u 24. minuti za 2-0.

Real je u 34. minuti uspio smanjiti preko Vinicius Juniora u 34. minuti.

Dan iz snova za Castellanosa nastavio se u drugom poluvremenu. U 46. minuti kompletirao je hat-trick, da bi u 62. minuti zabio i četvrti gol na utakmici.

U 85. minuti Real je uspio smanjiti na 4-2 preko Lucasa Vazqueza.

Real Madrid je drugi sa 65 bodova, 11 manje od Barcelone koja ima i utakmicu manje, dok je Girona deveta s 41 bodom.

Od Girone tri boda više na osmom mjestu ima Osasuna koja je u isto vrijeme kao gost slavila kod Cadiza 1-0. Gol odluke zabio je Garcia u 62. minuti. Ante Budimir je za goste odigrao cijelu utakmicu. Cadiz je 15. s 32 boda.