OSIJEK PREOKRETOM SKOČIO NA TREĆE MJESTO: / Marić i Grgić donijeli pobjedu nad Goricom

U 17. kolu Prve HNL susreli su se Osijek i NK Gorica

9.12.2018.
19:59
Pixsell

U susretu 17. kola Prve HNL Osijek je na gostovanju pobijedio Goricu sa 2-1, dok je Dinamo rutinski stigao do pobjede protiv Intera sa 2-0.

Gorica i Osijek su odigrali zanimljivu utakmicu, a na koncu su slavili gosti skočivši s tri nova boda na treće mjesto na ljestvici.

Marić i Grgić vodili preokret gostiju

Domaćin je došao u vodstvo u 12. minuti. Lukasz Zwolinski je odlično asistirao Joeyja Suka koji je izašao ispred Marka Malenice i mirno pogodio mrežu gostiju. Izjednačio je Marko Marić iz kaznenog udarca u 40. minuti, a gosti su okrenuli rezultat u 74. minuti golom Alena Grgića.Petar Bočkaj je ubacio iz prekida, a loptu je na drugoj vratnicu sjajno zahvatio Grgić i smjestio je neobranjivo pod samu gredu.

Gorica je umalo izjednačila u 84. minuti, ali je Faruku Miya pogodio vratnicu. U posljednjim trenucima susreta domaćin je ostao s igračem manje nakon što je Mario Marina isključen zbog drugog žutog kartona.