KAO LUIS SUAREZ / Opći kaos u Dalmaciji: Igrač protivnika ugrizao za lice, sudac podijelio 17 kartona

Sudac Željko Modrić iz Kaštel Gomilice podijelio je nevjerojatnih 17 kartona, od toga 13 žutih i 4 crvena.

24.3.2024.
11:18
Pixsell

Utakmica 18. kola 1. ŽNL Splitsko-dalmatinske lige, koja pripada petom razredu hrvatskog nogometa, odigrana u Kaštel Starom između domaćeg Vala i gostujućeg Mračaja iz Runovića, bit će upamćena po incidentima.

PRATILI VATRENE U KAIRU /

Španjolci: 'Hrvati uopće nisu strašni! Lijeni su i čak ni s Modrićem nisu opasni'

Val je pobijedio rezultatom 1:0 golom Zorana Plazonića iz penala u 31. minuti, ali to je ostalo u sjeni nasilja na terenu. Sudac Željko Modrić iz Kaštel Gomilice podijelio je nevjerojatnih 17 kartona, od toga 13 žutih i 4 crvena.

Kako izvještava Dalmatinski nogomet, nervoza je počela nakon što je sudac dosudio kazneni udarac za domaćine u 31. minuti. Do tog trenutka nije bilo niti jednog kartona na utakmici, a nakon toga ih je podijeljeno 17.

Prvo je zbog vrijeđanja suca isključen Josip Puljiz iz Mračaja, koji je bio u svojstvu službene osobe, dok je u 64. minuti domaći igrač Plazonić dobio dva žuta kartona i bio isključen.

Vrhunac sukoba bio je kada je iskusni Branko Čubrilo, u 75. minuti, ugrizao protivnika Darija Ljubića za lice, a ovaj mu je odgovorio udarcem glavom. Obojica su isključena.