OPUŠTENA ATMOSFERA / Opća makljaža na prijateljskom susretu: Svađe, poluge i četiri crvena kartona u prvom poluvremenu, sve su riješili na bizaran način

Utakmica nije trajala 90 minuta

21.7.2022.
15:38
Screenshot/YouTube

Prijateljska utakmica između Wolverhamptona i Levantea u Španjolskoj pretvorila se u opću tučnjavu, a sudac ju je prekinuo četiri minute prije kraja. Novi španjolski drugoligaš je pobijedio 2:1, a poveo je u 32. minuti golom Martija. No tri minute kasnije dogodio se prvi incident.

MAN UNITED POBIJEDIO WEST HAM /

Dron na utakmici između Brentforda i Wolverhamptona: Sudac igrače poslao u svlačionicu

Wolverhamptonov igrač Yerson Mosquera skandalozno je startao na Levanteova igrača, nakon čega je na terenu u kratkom roku nastala opća tučnjava igrača. Obje klupe su uletjele u teren. Sudac je sve to mirno promatrao i onda isključio Mosqueru i Levanteova igrača Enisa Bardhija.

Cirkus se nastavio u 45. minuti, nekoliko trenutaka prije kraja prvog poluvremena, kad je Daniel Podence iz Wolverhampton Wanderersa u "kravatu" uhvatio pojedinca "žaba", nakon čega su se opet svi potukli, a sudac je isključio Podencea i neimenovanog igrača Levantea.

Sudac još dvojicu poslao pod tuš

Obje momčadi na odmor su otišle s devet igrača, a u pod pauzom je dogovoreno da se meč nastavi 11 na 11, ali bez isključenih igrača. Kočorašvili je u 59. minuti povisio na 2:0 prije nego što je Gomes postavio konačnih 2:1 osam minuta prije kraja. Djelitelj pravde je u 86. minuti zaključio da je bilo dosta pa je odlučio odsvirati kraj četiri minute prije isteka 90. minute.

Rezultati momčadi Bruna Lagea prije ovog prvog poraza ove sezone su bili odlični.Naime, "vukovi" su pobijedili redom Forest Green Roverse, Burnley i Alaves uz impresivnu gol razliku 11 : 0. Wolwerhampton Wanderersi se nalaze na pripremama u Alicanteu te će sljedeću utakmicu igrati protiv Bešiktaša na istom stadionu koji je dom kluba La Nucije.