MAN UNITED POBIJEDIO WEST HAM / Dron na utakmici između Brentforda i Wolverhamptona: Sudac igrače poslao u svlačionicu

Čudna situacija dogodila se na utakmici između Brentforda i Wolverhampton Wanderersa

22.1.2022.
18:53

Nogometaši Manchester Uniteda skočili su danas na četvrto mjesto ljestvice engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv West Ham Uniteda do koje su stigli u posljednjim trenucima.

PREMIERLIGA /

Tottenham gubio do 95. pa čudesnim preokretom srušio Leicester, Manchester United sigurno do tri boda

Ronaldo proigrao Cavanija

U trećoj od tri minute sudačke nadoknade Cristiano Ronaldo gurnuo je loptu u for Cavaniju na lijevoj strani kaznenog prostora gostiju, uslijedila je oštra lopta kroz peterac koju je u mrežu uspio zakucati Rashford.

Bio je dojam da je u trenutku dodavanja Ronalda za Cavanija urugvajski napadač bio u zaleđu, ali VAR suci se nisu oglasili i moglo je početi veliko slavlje na Old Traffordu.

Čudna situacija dogodila se na utakmici između Brentforda i Wolverhampton Wanderersa koja je sredinom prvog poluvremena prekinuta na 20-ak minuta zbog nadlijetanja bespilotne letjelice iznad terena.

Dron situacija

Primijetivši dron, glavni je sudac poslao igrače u svlačionice, a dvoboj je nastavljen nakon što je "uljez" uklonjen. U drugom poluvremenu bolje su se snašli gosti koji su pogocima Moutinha (48) i Nevesa (78) slavili sa 3-1, dok je jedini strijelac za domaće bio Toney (71). Na vrhu je Manchester City sa 56 bodova, 11 više od drugog Liverpoola.