ON JE DANAS VEĆA ZVIJEZDA I OD MESSIJA: / Nevjerojatna sreća i suze argentinskog komentatora ne ostavljaju ravnodušnim

Argentina je bila na rubu ispadanja sa SP-a, ali igrat će u osmini finala

27.6.2018.
9:26
Screenshot

Gol koji je u 86. minuti utakmici Marcos Rojo postigao u mrežu nigerijske reprezentacije odveo je argentinsku izabranu vrstu u osminu finala Svjetskog prvenstva. Zgoditak Lionela Messija za 1-0 držao je Argentinu 'unutra', no nakon što je Victor Moses pogodio za 1-1 iz jedanaesterca u 51., južnoamerička nogometna sila bila je spremna na pakiranje kovčega.

LUDNICA U SANKT PETERBURGU: /

Nigerijce minute dijelile do drugog kruga, Rojo spasio Argentince u samoj završnici

U nezgodan položaj Argentinci su se doveli remijem protiv Islanda (1-1) i porazom od Hrvatske (0-3) u prvim dvjema utakmicama na ovom Mundijalu. Pobjeda za prolazak skupine bila im je nužna, a stigla je ona u samoj završnici ogleda što je vjerojatno kod svakog navijača te reprezentacije izazvalo euforiju. Ipak, kod malo kojeg u mjeri kao kod komentatora utakmice u videu ispod teksta: