PROBLEMI U BAYERNU / Najluđi golman na svijetu napao svoje igrače: 'Oni ne žele biti prvaci, katastrofa'

Borussia Dortmund ako pobijedi sve utakmice do kraja prvenstva, osvojit će naslov Bundeslige.

23.4.2023.
12:46

Nogometaši Bayerna četvrti put u ovoj sezoni poraženi su u domaćem ligaškom natjecanju, a u subotu ih je pred svojim navijačima svladao Mainz sa 3-1 u utakmici 29. kola Bundeslige.

SVE NAJBOLJE 'FILHO' /

Dinamo je lijepom gestom ispravio 'grijehe' i čestitao Sammiru rođendan nakon sukoba od prije dva mjeseca

Sve je dobro počelo za momčad Thomasa Tuchela kad je Sadio Mane u 29. minuti pogodio za 1-0. To je bio jedan od samo dva udarca Bavaraca unutar okvira Mainzova gola, što je domaća momčad iskoristila za veliki preokret u drugom poluvremenu.

U razmaku od 14 minuta Bayernova vratara Yanna Sommera svladali su Ludovic Ajorque (65), Leandro Barreiro (73) i Aaron Martin (79).

'Katastrofa'

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić odigrao je cijelu utakmicu za Bayern. Veliki kiks u utrci za naslov komentirao je Oliver Kahn, legendarni vratar poznat po svojim ispadima: "Tko je želio postati prvak Njemačke? Sigurno ne ova ekipa", priča i nastavlja:

"Drugo poluvrijeme je bilo katastrofalno, Tuchel je zadnji o kome moramo razgovarati. On i njegov stožer rade sve, taktički i psihološki, kako bi igračima dali do znanja kako vrijedi osvojiti naslov njemačkog prvaka. Unatoč lošoj igri, možemo postati prvaci. Sve je moguće."