DIVLJA NOĆ / Od euforije do očaja: Pogledajte kako je legendarni Jamie Carragher proživio svaki gol Liverpoola i Real Madrida

Jamie Carragher, legendarni nogometaš Liverpoola, sada radi kao stručni sukomentator na CBS-u

22.2.2023.
9:03
YouTube

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Real Madrid je na Anfieldu deklasirao Liverpool s 5-2.

MAESTRO I TOČKA /

Ancelotti nadmašio samoga sebe, pazite što sada govori o Modriću: 'Ljudi to ne shvaćaju...'

"Redsi" i "Kraljevski klub" su na Anfieldu u reprizi lanjskog finala Lige prvaka odigrali fantastičnu utakmicu s čak sedam golova i nizom prilika na obje strane. "Redsi" su poveli 2-0, no europski prvak je u nastavku susreta preokrenuo rezultat postigavši čak pet golova. Real je time postao prvi klub u povijesti koji je zabio pet golova Liverpoolu u nekoj europskoj utakmici na Anfieldu.

Bio je to susret koji su obilježili i fantastičan pogodak Darwina Nuneza, nevjerojatne pogreške vratara Thibauta Courtoisa i Alissona, te asistencija hrvatskog kapetana Luke Modrića.

Liverpool je odlično otvorio susret. Poveo je već u 4. minuti fantastičnim golom Darwina Nuneza koji je vrhunski petom svladao Courtoisa na asistenciju Mohameda Salaha. U 15. minuti već je bilo 2-0, a onda je uslijedio čudesni preokret Reala. Španjolci su brzo izjednačili, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 2:2, a onda su u nastavku potpuno pregazili Redse.

Utakmicu je prenosila i CMS televizija, a jedan od njihovih stručnih komentatora, uz Thierryja Henryja i Micaha Richardsa, je i legendarni nogometaš Liverpoola Jamie Carragher, kojemu je jako teško pao ovaj poraz.

CBS je nakon susreta odlučio još malo "utrljati sol u ranu" Carragheru pa je na svom YouTubeu objavio kompilaciju njegovih reakcija na sve pogotke, od apsolutne euforije na prva dva gola, do bijesa i tuge na sljedećih pet pogodaka.

Kompilaciju njegovih reakcija možete pogledati OVDJE.