HTJELI GA PRODATI / Nove loše vijesti za Dinamo i Jakirovića: Ozlijedio se jedan od standardnih prvotimaca

Budući da loše vijesti nikada ne dolaze same, za Dinamo su nove loše vijesti stigle s drugog kraja svijeta, točnije s Azijskog kupa.

23.1.2024.
20:10
Luka Stanzl/PIXSELL

Nastavak hrvatske nogometne sezone otvoren je velikim iznenađenjem. U odgođenom susretu 4. kola SuperSport HNL-a Lokomotiva je na stadionu Maksimir pobijedila Dinamo sa 3-0 ugrozivši ambicije Plavih u borbi za naslov prvaka.

'0VO NEMA SMISLA' /

Jakirović se ispričao svim navijačima Dinama: 'Preuzimam odgovornost. Čudne su mi neke reakcije igrača'

Briljirao je bivši napadač Dinama Duje Čop koji je zabio hat-trick, već u petoj i sedmoj minuti je 'matirao' Danijela Zagorca, a konačan rezultat je postavio u 87. minuti.

U 3. kolu skupine C Iran je svladao UAE 2:1 za treću pobjedu u nizu i osvajanje prvog mjesta s devet bodova i plasman u idući krug natjecanja.

Pred kraj prvog poluvremena ozlijedio se Sadegh Moharrami, desni bek Dinama koji je morao biti iznijet na nosilima.

Podsjetimo, Dinamo se trudio prodati ga ove zime, ali u tome nije uspio.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.